HYIP Spinner Senaryosu Script İndir

0
5.178 Kez Görüntülendi

Son zamanlar HYIP modelleri arasında sıkça gördüğümüz Spinner siteler bir yandan yatırım toplamak, diğer yandan para kazandırmak isteyenler için tercih edilmektedir.

Kolay kurulumu ile işinizi görecek bu sistem ile birkaç dakika içerisinde yatırım sitenizi oluşturabilirsiniz. UTF8 olarak kodlanmış yazılımda kısmi açıklar bulunuyor. Scriptin Rusça dilinden çevrilmesi gerekmektedir. Uğraşmaya değer mi fikrinizi bilemeyiz ama vasatın üzerinde bir çalışma çıkarılabilir. Yazılım bilginiz varsa şayet şaheserler yaratabilirsiniz.

Spinner Script Özellikleri

  • Admin Panelli
  • Payeer Ödeme Yöntemi Entegrasyonu
  • Qiwi Ödeme Yöntemi Entegrasyonu
  • Yandex Money Ödeme Yöntemi Entegrasyonu
  • Free Kassa Ödeme Yöntemi Entegrasyonu
  • Para Çekme
  • Ortaklık Programı
  • Günlük Bonuslar

Kurduğumuz Oyundan Görüntüler (Tıklayarak Görseli Büyütebilirsiniz)

Spinner PHP Script SPinner Script Satın Al

Spinner Script İndir 

Kurulum:

Spinner Money isimli zipteki dosyaların tamamını çıkartın. Çıkarttığınız dosyaları Public_html yani anadizine FTP ile yükleyin. Bütün dosyalar yüklendikten sonra Classes klasörü içerisindeki _class.config.php dosyasını açın. Sunucu yada hostinginizde veritabanı oluşturun ve veritabanı bilgilerinizi bu dosyaya girerek kaydedin. Veritabanı nasıl oluşturulur isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Klasör içerisinde yer alan cm90226_vs.sql dosyasını PHP MyAdminde içe aktarın. siteadi.com/?menu=flatys777 yolunu izleyerek admin paneline giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı adı : nfvbkf674  Şifre: nfvbkf674 yazarak admin paneline giriş yapabilirsiniz. Aynı bilgiler ile kullanıcı olarakta girebilirsiniz.

Ücretsiz HYIP Script İndir, Admin Panelli HYIP Script, Spinner Script, Ücretsiz Spinner Script İndir, Admin Panelli Çiftlik Scripti, Nulled Spinner Scrip İndir, Para Kazandıran Scriptler, PHP Çiftlik Scripti, Yatırım Scripti Satın Al

helb728x90

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz