İnstagram Profil Analiz Scripti İndir

0
319 Kez Görüntülendi
İnstagram SMM Analiz Scripti

Sosyal medya alanının önemli isimlerinden birisi olan İnstagram her geçen gün popülerliğini güncellemeleriyle arttıyor. İnstagram SMM paneli scripti istekleriniz yoğun olarak gelmektedir. Fakat piyasada ”Sorunsuz” adı altında birçok dağıtım gerçekleştiriliyor. Bu scriptlerin neredeyse tamamı arızalı. ScriptFabrikasi olarak sizlere her daim test edilmiş sistemleri sunmaktayız.

Php İnstagram Analiz Scripti 

Aranızda birçok kişinin denemesine rağmen yapamadığını, kurulumlarda sıkıntı çektiğini biliyoruz. Bunun birçok nedeni olabilir. Veritabanı bağlantılarında hata yapıyor olabilirsiniz. Sunucunuz yada hostinginiz bazı özellikleri desteklemediğinden dolayı hatalar alabilirsiniz.

Script Özellikleri

Bu script ile birçok veriyi elde edebilirsiniz. Kullanıcı adınızı yazdığınızda size birçok bilgiyi sunar. Aldığınız beğenileri yüzde üzerinden düşüş ve yükselişleri takip edebilir, fotoğraflarınıza alınan beğenileri, beğeniden yada takipten çıkanları, hangi hashtag üzerinden kaç kişi tıkladığını, kaç kişinin ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. Sizler için instagram istatistik scriptini kendi sunucumuzda barındırıyoruz. Sorunsuz bir şekilde çalıştığını görebilirsiniz! Admin panelli instagram analist scriptini sizlere Türkçe dil çevirisi ile sunuyoruz. Sitenin bütün ayarlarını admin paneli üzerinden yapabilirsiniz.

İnstagram Analist

Ayrıca Paypal ve Stripe (Kredi Kartı) ödeme metodları entegre edilmiştir. Admin panelinden dilediğiniz kadar sayfalar ekleyebilir header menü yada footer menü olarak seçebilirsiniz.

İnstagram Phpanalyzer Sistem Gereksinimleri

  • Php 7 veya üzeri
  • PHP cURL uzantısı
  • PHP MySQLi
  • PHP OpenSSL uzantısı
  • PHP mbstring
  • .htaccess

Kurulum:
İndirmiş olduğunuz zip dosyayı bir klasöre çıkartın. Sunucu/Hosting alanınızda veritabanı oluşturun. Veritabanına bir kullanıcı oluşturun ve tüm yetkilendirmeleri verin. Zipten çıkarttığınız dosyalar arasından ”Script” isimli klasörün içerisindeki dosyaları FTP ‘den anadizine atın. FTP’de bir yandan dosyalar yüklenirken oluşturduğunuz veritabanına dump.sql dosyasını import edin.

public_html > core > config > config.php yolunu izleyerek düzenleyicide config.php dosyasını açın. Aşağıdaki görmüş olduğunuz bölümleri kendinize göre düzenleyin. Eğer güvenli bağlantı kullanıyorsanız https olarak düzenleyin. Aksi takdirde tasarım dağınık halde çıkacaktır.

<?php
$config = [];

$config[‘database_server’] = ‘localhost’;
$config[‘database_username’] = ‘veritabanı kullanıcı adı’;
$config[‘database_password’] = ‘veritabanı kullanıcı şifresi’;
$config[‘database_name’] = ‘veritabanı adı’;
$config[‘url’] = ‘https://scriptfabrikasi.com/instagramanaliz’;
/* Make sure to have your url with a “/” at the end */

siteadi.com/admin şeklinde giriş yapabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre : admin

İndirdiğiniz dosyaya Türkçe Dil desteği dahil değildir. Ekstra dil desteğini satın almak için bizimle İLETİŞİM kurabilirsiniz. Türkçe dil paketi 25₺ ‘dir.

helb728x90

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz